Yhteystiedot
EtusivuYhteystiedot
MYYNTI
Pasi Riikonen

Pasi Riikonen

MyyntipäällikköSuomi 040 543 3221 pasi.riikonen@lappset.com

Jesperi Loponen

Jesperi Loponen

MyyntipäällikköMuut Pohjoismaat 040 555 9695 jesperi.loponen@lappset.com

Hannu Alatalo

Hannu Alatalo

Myyntipäällikkö, rakennusliikkeetVarsinais-Suomi, Satakunta, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-Savo 040 735 7402 hannu.alatalo@lappset.com

Mika Saarinen

Mika Saarinen

ALUEMYYNTIPÄÄLLIKKÖVarsinais-Suomi, Kanta-Häme, Satakunta, Päijät-Häme, Pirkanmaa 040 661 0960 mika.saarinen@lappset.com

Lassi-Pekka Risteelä

Lassi-Pekka Risteelä

ALUEMYYNTIPÄÄLLIKKÖPohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi 0500 396 211 lassi-pekka.risteela@lappset.com

Jouni Koivuranta

Jouni Koivuranta

Tarjouspäällikkö 040 587 0109 jouni.koivuranta@lappset.com

PROJEKTIT
Jenna Caloander

Jenna Caloander

Koiraurheilun asiantuntija 040 842 4686 jenna.caloander@lappset.com

PLAYCARE- PALVELUT
Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

YKSIKÖN PÄÄLLIKKÖ, PLAYCARE-ELINKAARIPALVELUT 040 516 1905 tommi.tormanen@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, PLAYCARE-ELINKAARIPALVELUT 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Henri Nyholm

Henri Nyholm

ASIAKKUUSPÄÄLLIKKÖ, PLAYCARE-ELINKAARIPALVELUT 040 687 8069 henri.nyholm@lappset.com

Käyntiosoite

Lappset Liikuntapaikat Oy
Valimotie 21, 6. krs
00380 HELSINKI
Y-tunnus: 2753475-8

Ota yhteyttä

Laskutus

Verkkolaskutusosoite
003727534758
Välittäjä:
Pagero Oy, tunnus 003723609900 tai PAGERO
Katso laskutusohjeemme
Tutustu valmiisiin kohteisiin
20130224_Aaba_Lehtikuusentie_33_logomuokattu.jpg
HJK-jalkapallo

Helsingin Jalkapalloklubin, HJK:n, jäsenet pelaavat peräti kuudella Lappsetin toimittamalla kentällä, joista kaksi on ylipainehalleissa. Ratkaisujen laatu sekä halu palvella ja innovoida uutta jatkuvasti ovat suhteen kantava voima.

Lue lisää
lepa_banner.jpg
LePa Areena, Espoo

LePa Areena on Leppävaaran Pallon rakentama jalkapallokeskus. Keskus on suurelta osin LePan omien joukkueiden käytössä, mutta kenttää hyödyntävät myös muut seurat ja yhteisöt, sekä lähialueen koulut.

Lue lisää